projektowanie mebli

Projekt mebli wykonywany jest po przeprowadzonych pomiarach u klienta i kosztuje 100zł (jest to tzw. projekt poglądowy, nie wizualizacja fotorealistyczna – przykładowe projekty znajdują się na tej stronie) – suma ta jest odliczana od ceny końcowej w przypadku realizacji zamówienia. Powyższa cena obowiązuje dla miejscowości z województwa łódzkiego z wyłączeniem miejscowości Łask i Zduńska Wola dla których projekty są wykonywane bezpłatnie. Po akceptacji projektu i wyborze materiałów następuje wycena końcowa (która jest ceną nieprzekraczalną, klientowi nie grożą z tego powodu niespodzianki).

 

Istnieje również możliwość wykonania projektu i/lub wyceny na podstawie dostarczonych danych przez klienta (zapytania należy kierować na e-mail: info@meblekorona.pl) – opcja ta może wymagać przedpłaty.

 

Wykonujemy meble na zamówienie, na dowolny wymiar, do całego domu. Oferujemy również kompleksowe projekty wnętrz o różnym stopniu zaawansowania, od projektów koncepcyjnych, po przez projekty realizatorskie, do wizualizacji fotorealistycznych 3D.

meble_na_wymiar_projekt_02.jpg
meble_na_wymiar_projekt_03.jpg
meble_na_wymiar_projekt_01.jpg
projektowanie_mebli_kuchnia_01.jpg
projektowanie_mebli_kuchnia_021.jpg
projektowanie_mebli_kuchnia_031.jpg
projektowanie_mebli_kuchnia_041.jpg
szafa_na_wymiar_01.jpg
szafa_na_wymiar_02.jpg
szafa_na_wymiar_021.jpg