Przejdź do treści

O firmie

W projektowaniu i produkcji mebli na wymiar mamy ponad 20-letnie doświadczenie. W obecnej formie i pod nazwą Meble Korona, firma działa od 2008 roku.

W oferowanych produktach stawiamy na nowoczesność i funkcjonalność. Korzystamy z nowatorskich rozwiązań w tej dziedzinie, stosujemy materiały i technologie światowych liderów w tej branży (m.in. Blum, Würth). Coraz więcej naszych produktów, pozbawionych jest tradycyjnych materiałów meblowych, składają się w dużej części ze szkła i aluminium.

meble kuchenne :: meble łask
Projekt mebli kuchennych

Nasza działalność skierowana jest głównie na lokalny rynek województwa łódzkiego (Łask, Łódź, Pabianice, Sieradz, Zduńską Wolę i Zelów), jednak nasze produkty można znaleźć w Częstochowie, Katowicach, Poznaniu i Warszawie, a nawet w Londynie.

Wykonujemy meble na zamówienie (na dowolny wymiar). W projektach zwracamy uwagę na praktyczność i bezawaryjność zastosowanych rozwiązań. Do produkcji stosujemy płyty meblowe (komórkowe, lakierowane, laminowane, fornirowane, mdf), metal, szkło oraz tworzywa sztuczne. Specjalizujemy się w meblach kuchennych i zabudowach meblowych (szafy, garderoby, komody, pawlacze, poddasza, ścianki meblowe – systemy przesuwne). Do wszystkich naszych produktów oferujemy systemy oświetlenia.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dobierając materiały do jego specyficznych potrzeb oraz gustu. Wykonujemy meble metodami tradycyjnymi oraz według najnowszych technologii – otwieranie szuflad i szafek wspomagane elektrycznie, energooszczędne oświetlenie LED). Stosujemy najnowocześniejsze materiały firmy BLUM.

Meble na wymiar to nasza domena. Oferujemy niepowtarzalne meble do całego domu (kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego, salonu, spiżarni, sypialni oraz garderoby) – wykonywane według indywidualnego projektu. Sam/a określ swoją przestrzeń mieszkalną i użytkową – poczuj się komfortowo.

meble kuchenne :: meble łask
Nowoczesna kuchnia